Матеріали виробництва.

     У виробах нашої компанії використовуються екологічно чисті матеріали кращих світових виробників - мікрофібра Sensil компанії Nilit (Ізраїль). Завдяки антибактеріальним волокнам, зростання бактерій не відбувається. Сприяє довгому свіжості. Зберігає антибактеріальні властивості.

Сайт виробника  - http://nilit.com


Confidence in Textiles - Це глобальне тестування та акредитація за допустимого рівня шкідливих речовин в споживчих товарах текстильної промисловості. Наявність цього міжнародного сертифікату є підтвердженням високої якості тканин і текстильних виробів. Даний сертифікат підтверджує що текстильні вироби TM «Giulia» пройшли міжнародну перевірку на вміст шкідливих речовин.

Сайт - http://www.oeko-tex.com/


Creora® - це зареєстрований знак відомої Корейської компанії Hyosung, другого в світі виробника еластомерних волокон. Еластичність нитки Creora®позволяет застосувати до неї багато видів плетіння.

Волокна «Creora» мають відмінну паропроникністю, що особливо цінно при активному способі жізьні. Завдяки мікропористої структурою надлишки тепла у вигляді пари швидко відводяться від тіла, рівномірно розподіляючи потім у вигляді вологи на поверхні виробу для подальшого випаровування. Одяг, виконана з цього матеріалу, не тільки швидко висихає без усадки розміру, але і зберігає високу м'якість і еластичність.

Сайт - http://www.creora.com/


 Эластан одинарной обкрутки.

Нитка еластану, на дотик схожу на звичайну гумову нитку, обмотують нееластичною пряжею - поліамідом в чистому вигляді, або в поєднанні з бавовною, шерстю або акрилом. Полученая нитка ставати більш міцною, еластичною і приємно прилягає до тіла. Надалі отриману нитку одинарної обкрутки застосовують для виготовлення колгот і панчіх, Тесма, безшовного білизни.


3D. В технології ЗD нитка еластану (спандекса) Провязать в кожній петлі ряду, що дозволяє полотну розтягуватися у всіх напрямках і досягати облягання "другої шкіри". Колготки з ЗD мають однакову еластичність по довжині і ширині, що забезпечує максимальну свободу рухів і зручність. Щільна облегаемость колготок з ЗD знижує небезпеку спуску петель. Їх чіткість і стабільність дозволяє створювати різні стилі і фактури - від абсолютно прозорих до матових, текстурованих і візерункових.


В технології ЗD з бавовною нитка Провязать в кожній петлі ряду, що дозволяє полотну розтягуватися у всіх напрямках і досягати облягання "другої шкіри". Колготки з ЗD мають однакову еластичність по довжині і ширині, що забезпечує максимальну свободу рухів і зручність. Щільна облегаемость колготок з ЗD знижує небезпеку спуску петель. Їх чіткість і стабільність дозволяє створювати різні стилі і фактури - від абсолютно прозорих до матових, текстурованих і візерункових.


Лайкра (LYCRA®) - високоеластичне еластанових волокно, розроблене американським хімічним концерном DuPont в 1959 році. Зараз товарний знак Lycra належить фірмі INVISTA, нині підрозділу Koch Industries. Волокно лайкри - надтонке, неймовірно міцне і еластичне, має підвищену еластичність, пропускає повітря і добре переться. Lycra можна розтягувати до розміру, в сім разів перевищує його початкову довжину, а коли сила, що розтягує зникає, воно як пружина повертається в прервоначальное стан. виготовляється різної товщини.

Волокно лайкри буває матоване (біле), напівпрозоре і прозоре. Lycra використовується лише в невеликих кількостях в комбінації з іншим типом або ж з іншими типами волокон, як натуральними, так і синтетичними. Зміст лайкри в звичайних колготках не перевищує 40%. Тканини з лайкрою завжди мають прекрасний зовнішній вигляд і особливість основного компонента волокна, т. Е. Шовку, бавовни або нейлону. Тип тканини і її кінцеве використання визначаються кількістю і типом лайкри, необхідної для забезпечення оптимальної якості роботи і естетики. Всього 2% лайкри досить для поліпшення рухливості тканини, збереження форми і здатності спадати складками. Чудові властивості лайкри збагачують все тканини і одяг, в якій вони використовуються, додаючи комфорт і свободу руху, збереження форми і відновлення складок.

Сайт виробникаhttp://www.lycra.com/


Еластан подвійний обкрутки. Нитка еластану різноспрямовано обкручується двома іншими синтетичними нитками. Такий метод плетіння застосовується для виготовлення колгот і панчіх, безшовного білизни і дає вироби ще більш високої якості. Вони цінуються за гладкість і м'якість на дотик, і неперевершену довговічність.


Махрова тканина (Фрот) - офіційна назва «Фрот», просторічне - «махра». Фрот - це натуральна тканина, поверхня якої складається з ворсу (петель основних ниток). Ворс може бути як одинарним (одностороннім), так і подвійним (двостороннім). Крім односторонньої і двосторонньої, розрізняють також тканина з рельєфним малюнком в структурі махорки і тканину з стрижені ворсом (стрижена махра).

Махрові тканини зазвичай менш щільні, ніж ворсові. На відміну від суто ворсових, ворс у них виникає за рахунок вільної подачі петель нещільно натягнутою основи, від чого вони і виходять, як правило, менш стійкими і рівномірними. Однак ця особливість нітрохи не псує характерні якості махрової тканини, а навпаки - надає їй неповторну природну особливість «вільного дихання». Також вони володіють легким масажним впливом на тіло людини і не викликають роздратування шкіри. Завдяки своїм унікальним природним якостям і здатності добре поглинати вологу, дозволяючи тілу вільно дихати.